title image

O nás

Jsme rodinná firma s více než 25 letou působností. Firma byla založena v roce 1996. V prvopočátcích byla hlavní činností společnosti demontáž, repasa a stavba těžebních velkostrojů a pasových dopravníků pro povrchové doly.  S postupným útlumem povrchových dolů se měnila i naše hlavní činnost. Přes drobné zámečnické konstrukce jsme se vypracovali na výrobce všech druhů ocelových konstrukcí i celých technologických celků.

Narůstající požadavky zákazníků nás přiměly v roce 2003 k zavedení certifikovaného systému řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2001. Postupem času nebyla ani tato certifikace dostačující a od roku 2018 jsou naše výrobky garantovány osvědčením o shodě řízení výroby dle ČSN EN 1090-2 pro konstrukční třídy EXC 3 a zavedeným procesem svařování dle ČSN EN ISO 3834-2-2006.

Naše firma sídlí ve vlastním areálu o rozloze více než 6.tis metrů čtverečných. Díky tomu disponujeme dostatečným prostorem pro výrobu a skladování i rozlehlejších celků.  Ve svých výrobních halách vyrábíme průměrně 50 tun ocelových konstrukcí měsíčně. Tuto výrobu zajišťují vysoce kvalifikovaní pracovníci. 

Vyrobené ocelové konstrukce dopravujeme k zákazníkovi vlastními dopravními prostředky a na místě namontujeme vlastní zvihací technikou se zkušenými montéry.