title image

Pálení plazmou

Nabízíme Vám:

Pálení plazmou

Plazmové řezání je proces obloukového řezání, při kterém oblouk hoří mezi netavící se elektrodou a materiálem. Zdrojem tepla je svazek velmi horkého elektricky vodivého plynu, tzv. plazma paprsku. Plazmové řezání je vhodné pro všechny elektricky vodivé materiály. 

Při plazmovém řezání je plazmový oblouk zúžen pomocí speciální trysky, která mu dodává vysokou hustotu energie - stává se velmi horkou - a to je to, co se používá pro řezání dílů. Extrémně stabilní plazmový oblouk dosahuje vysokých řezných rychlostí a vytváří kolmé řezy bez zkosení a bez otřepů. Díky tomu je plazmové řezání velmi efektivní.

Plazmové řezání je možné na všech elektricky vodivých materiálech, jako je konstrukční ocel, nerezová ocel, hliník, měď, mosaz a litina. Jako řezné plyny mohou být použity jak inertní, tak aktivní plyny a jejich směsi, jakož i stlačený vzduch.

Zařízení slouží nejenom pro naše potřeby, ale nabízíme volné kapacity tohoto stroje všem zájemcům.

Náš plazmový router je schopen pálit všechny vodivé plechy ( ocel, nerez, hliník, měď, atd. ) o maximálním rozměru 1250x2500mm.

Tloušťka materiálu je omezena výkonem naší plazmy a to je u ocelových plechů 20mm.

V případě, že máte zájem zašlete na náš email výkres nebo obrázek požadovaného výpalku a my Vám zpracujeme cenovou nabídku na vypálení.

Obrázky nebo výkresy zasílejte ve formátech  dwg, dxf, sldprt nebo pdf a jpg.

Těšíme se na spolupráci.